Aşk büyüsü
Aşk büyüleri genellikle sevginize karşılık alamadığınız sevgilinizin aynı hislerle size aşık olması amacını taşır. Kişinin içinde bulunduğu duruma göre farklılık gösteren bu büyülerde dikkat edilmesi gereken en önemli detay ilişkinin geçmişidir.
Bağlama büyüsü
Bağlama büyüleri; eş, sevgili, nişanlı veya erkek arkadaşınızın size tamamen bağlanması, itibar etmesi, sizden başkasını görmemesi, sizin sözünüzden çıkmaması ve size tamamen bağlanması amacıyla yapılır.
Gideni getirme
Geri Getirme Büyüleri, eşiniz, sevgiliniz veya ayrılan bir kişiyi yeniden size geri getirme amacı taşıyan büyülerdir. Giden kişi kendince haklı bir sebebe dayanarak ayrılma, uzaklaşma kararı verir
Kısmet  açma
Yaratılanların hepsinin kısmeti açıktır. Bir takım insanlar kısmet açmanın insanların yazgısının değiştirmek olduğunu düşünüyor. Allah onların günahlarını affetsin.
Papaz büyüsü
Aforoz edilişi sindiremeyen ve intikam almak isteyen bir grup büyücü, toplumun önde gelenlerine büyü yaparak zarar vermiş hatta bu kişileri büyü yoluyla öldürdükleri bile olmuştur.
Süryani  büyüsü
Aforoz edilişi sindiremeyen ve intikam almak isteyen bir grup büyücü, toplumun önde gelenlerine büyü yaparak zarar vermiş hatta bu kişileri büyü yoluyla öldürdükleri bile olmuştur.
Uzaktan bağlama
Bir kişinin size bağlanmasını sağlama için yanınızda veya beraber olmanız gerekmez. Kişi nerede olursa olsun yapılacak çalışma doğru bilgilerle yapıldığı takdirde kişiye ulaşır ve etki eder.
41 dikiş büyüsü
Bu büyünün kara büyülerden sayıldığı eski İbranice kitaplardan öğrendik. Bu yüzden etkisini medyum hocanın belirleyebileceği kadar farklı varyasyonları olan bir büyüdür.
Gizemli büyüler
Azem büyüsü
Azem büyüsü toplumca çok az bilinen bir çalışmadır. Az bilinmesinin sebebi hem çok zor bir büyü olması, hem de ritüellerinin çok uğraştırıcı ve zaman alıcı olmasıdır.
Çingene büyüsü
Çingene büyüsü, yapılan kişinin hayatını olumsuz yönde etkilemek için yapılır. Bu büyünün herhangi bir olumlu yanı bulunmamak ile birlikte iyilik amacı taşımaz.
Enokyan büyüsü
Melekler bildiğiniz üzere yaratılmışlara yardım eden, yüce yaratıcının emirleri doğrultusunda belli başlı görevleri olan hem ruhani, hem de nurani varlıklardır.
Kabala büyüsü
Kabala insan hayatında eksik olan ne varsa onu açığa çıkaran ve eksikliği gidermek için yollar sunan en eski yaşam öğretilerinden biridir.
Köpek büyüsü
Köpek büyüsü aşık etme ve kendine bağlama büyüsü olarak bilinmesine rağmen aslında çok geniş bir uygulama alanı vardır.
Sümer çivi büyüsü
Sevgili dostlar, uzun süren metafizik araştırmalarım sonucunda edindiğim gözlem ve bilgi bana Sümerlerin büyü ve kehanet hakkında mısırlılardan çok

Büyü nedir

Büyü çeşitleri

Büyü bozma

Bende büyü varmı

Büyü belirtileri

Büyü nasıl yapılır