Kimi insanlar bu büyüye 41 dikiş büyüsü ismini de takmış olsalar da genel olarak dikiş büyüsü ismiyle bilinir. Eski büyülerden olup insanın ruhunun dibine kadar tahribat ve etki bırakabilen bir çalışmadır. İnsanlar dikiş büyüsü işlemini İbranilerden beri bilirler. Bu büyünün kara büyülerden sayıldığı eski İbranice kitaplardan öğrendik. Bu yüzden etkisini medyum hocanın belirleyebileceği kadar farklı varyasyonları olan bir büyüdür.

Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü adından da anlaşılacağı üzere dikiş atarak yapılır. Kime ithafen bu işlemi planladıysanız o kişinin adının 41 kez söylendiği ve bununla eş zamanlı olarak okunan dualar çerçevesinde dikişler atılır. Bazı hocalar etkinin daha da kuvvetlenmesi için her dikişe bir gün ayırmak gerektiğini söylerler. Ancak bu tabu bir nebze olsun yıkılmıştır. Aynı etkilerin 41 gün beklemeden de ortaya çıkabildiği denemeler neticesinde bilinir olmuştur. Bu yüzden bu büyünün iki hafta gibi bir sürede ortaya çıkabildiğini söyleyebiliriz. Bu büyü yapılırken hangi zemin üzerine dikişlerin atılacağı çok önemlidir.

Dabbe filmine de konu olmuş olan dikiş büyüsü yaparken kişinin giysilerini kullanmak gerekecektir. Bir parça iç çamaşırı işleri daha da kolaylaştırır. Ancak bu eşyanın kesinlikle dikiş büyüsü yapılacak kişiye ait olmalıdır. En ufak bir risk insanı içinden çıkamayacağı bir yanlışlığa sürükler. Bazı büyülerde dikişleri insanların saçlarıyla attıklarını da duyarsınız. Bu kadar çok saç bulunabilirse, işte o zaman etkilerini size sayamayacağımız kadar arttırmış olursunuz.

Dikiş Büyüsü Yapılınca Etkileri:

  • Maddi ve manevi olarak boşluğa düşürür.
  • Evli çiftleri ayırır, bekarların kısmetini bağlar.
  • Maddi anlamda kötüye giden hayatın neticesinde psikolojik bunalımlar artar.
  • Cinsel anlamda etkileri iktidarsızlaşmaya kadar varabilir.
  • Dikiş büyüsü yapılınca birden bire çarpılmışçasına karakterler bambaşka hale gelir.
  • O güne kadar tanıdığınız insanın bambaşka bir karaktere büründüğünü görebilirsiniz.

Bu ve buna benzer etkileri gördüğünüzde dikiş büyüsünden şüphelenirsiniz. Eğer bu şüpheye haizseniz kesinlikle medyuma görünmenizde fayda vardır. Dikiş büyüsü bozulmaz ise etkileri ömür boyu sürer ve insanın bütün sosyo-ekonomik statüsünü baltalar. Bazen intihara kadar sürüklediği bile görülmüştür. Bu yüzden gerçekten dikiş büyüsü son derece ciddiye alınması gereken bir çalışmadır.

Etkileri görmek için kişinin giysilerini atılan 41 dikiş büyüsü sonrasında tılsıma dikilecektir. Bu tılsım büyü yapılan kişinin yattığı odaya konulabilir. Bazen iş yerinde saklanabilir. Farklı uygulamalarda mevcuttur. Dikiş büyüsünde etkiler ve yapılış sebepleri farklılıklar gösterebilir. İyi bir istişare ile hangi yoldan gidileceği ve sonucunda nasıl etkilerin alınacağı kolayca harita edilebilir.