Süryani Büyüsü De Artık Bilinmeye Başlandı. İnsanlar Eskiden Daha Çok Canbar Büyüsü, Papaz Büyüsü Isterdi. Artık Süryani Büyüsü, Ermeni Büyüsü De Biliniyor Ve Isteniyor. Gelişen Teknoloji Sayesinde Bir Tıkla Istediğiniz Işlemi Öğrenebiliyorsunuz Ve Yine Bu Sayede Bizlere Ulaşabiliyorsunuz.

Süryani Büyüsü Süryanice Yazıldığı Için Bu Ismi Almıştır. Her Büyü Kendine Özel Bir Dille Yazılır. Bazıları Arapça Bazıları Ibranice, Bazıları Da Süryanice. Bu Süryani Büyüsünün De Dili Süryanicedir. Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Evlilik Büyüsü Amaçlı Yapılır. Diğer Büyülerde Olduğu Gibi Süryani Büyüsünde De Yapılacak Kişilerin Ismi, Anne Ismi, Doğum Tarihi Bir Adet Fotoğrafı Gereklidir. Çok Kuvvetli Bir Büyü Olduğu Için Imkansız Gözüken Durumlarda Kullanılır. Örneğin Evli Birini Kendinize Aşık Etmek Için Kullanabilirsiniz Ya Da Sizden Nefret Eden Birini Kendinize Aşık Etmek Için Kullanabilirsiniz. Bu Büyü Evli Birine Uygulanırsa O Kişi Eşinden Uzaklaşır. Yaptıran Kişiye Deli Gibi Aşık Olur. Ondan Başka Bir Şey Düşünemeyecek Hale Gelir. Ne Kendi Ailesini, Ne Çocuklarını, Ne Çevredekilerin Yorumlarını Umursar. Gözü Başka Hiçbir Şey Görmez. Tek Dileği Süryani Büyüsü Yaptıran Kişiyle Evlenmek Olur. Bu Büyünün En Güzel Özelliği Hiçbir Bakımda Gözükmemesidir. Yaptıran Kişi Kesinlikle Bilinmez. Özellikle Uzman Bir Kalem Üstadı Ile Çalışıyorsa Hiçbir Sıkıntı Yaşamaz.

 Süryani Büyüsü Yapan Üstad Sizin Hakkınızda Öncelikli Olarak Bakım Yapmalıdır. Tüm Profesyonel Kalem Üstadları Bu Şekilde Çalışır. Öncelikle Bakım Yolu Ile Üzerinizde Bir Sorun Var Mı, Diye Bakılır. Eğer Sorun Varsa O Sorun Halledilir Daha Sonra Işleme Geçilir. Süryani Büyüsü Yapan Üstad Sizin Hakkınızda Ve Olay Hakkında Her Detayı Bilmeliler. Ufak Detayların Bile Bu Tür Işlemlerde Çok Büyük Önemi Olur.