Sevdiğiniz veya sizi sevmesini istediğiniz kişinin size olan hislerinin artmasını sağlayan yöntemlerin tamamı AŞK BÜYÜLERİ olarak adlandırılır. Aşk büyüleri genellikle sevginize karşılık alamadığınız sevgilinizin aynı hislerle size aşık olması amacını taşır. Kişinin içinde bulunduğu duruma göre farklılık gösteren bu büyülerde dikkat edilmesi gereken en önemli detay ilişkinin geçmişidir.

Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizin hikayesi, uygulanacak yöntemi ve bu oranda da alınacak sonucu doğrudan etkiler. Eğer bir süredir devam eden bir ilişkiniz varsa ve sevdiğiniz kişi sizi artık sevmediğini söylüyorsa yapılacak çalışma farklıdır, aranızda sadece arkadaşlık ilişkisi varsa ve bu kişinin size aşık olmasını istiyorsanız yapılacak çalışma farklıdır. Her iki konu için de aynı yöntem uygulandığı takdirde bunlardan birisinden sonuç alınamayacağı bilinmelidir.

Diğer taraftan, erkek için yapılacak AŞK BÜYÜLERİ ile kadın için yapılacak AŞK BÜYÜLERİ çalışmaları da birbirinden farklıdır. Bu bakımdan, yapılacak çalışma ve çiftlerin içinde bulunduğu durum son derece önemli detayları içerir. Sevgilinizin sizden uzakta olması halinde yapılacak çalışma en hassas çalışmadır.

Birbirleriyle sözlü, nişanlı olan eş adaylarının bir süre sonra birbirlerinden soğumaları nedeniyle yapılacak en doğru yöntem AŞK BÜYÜSÜ‘dür. Daha ilişkinin başlangıcında alınacak bu önlem mutlu, huzurlu bir ailenin temellerini sağlamlaştıracaktır.

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜLERİ
Bir kişinin size olan hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik, vb.) artmasına yönelik olarak yapılacak bir çok yöntem vardır. Küçük bir araştırmayla karşınıza yüzlerce tarif, yöntem, uygulama çıkacaktır. Hatta bu yöntemleri herkesin uygulayabileceğine dair ifadelerle bile karşılaşmak mümkündür. Bu yöntemlerin büyük bir çoğunluğu gerçek olmamakla birlikte diğerleri de büyü niteliği taşımaktadır ki, doğrudan kişinin iradesine müdahale edilerek yapılan yöntemlerdir.

Bilinmesi gereken ilk husus, herkesin büyü yapamayacağıdır. Büyü yapabilmek için özel yetenekler, bilgi ve uzmanlık gerekir. Bu tür çalışmaları yapma girişiminde bulunan bir çok kişinin zarar gördüğünü özellikle hatırlatmak isteriz. Diğer taraftan da büyü ve büyüyle etkilemeye şiddetle karşı olduğumuz bilinmelidir.

Her insan yaratılışı gereği, Allah‘ın verdiği hisler doğrultusunda sever, aşık olur, hayatını sevdiği insanla birleştirmek ve onunla ömür boyu mutlu bir beraberlik yaşamak ister. Gönüle düşen bu ateş gittikçe hararetlenir ve yakmaya başlar. Samimi niyetle yaşanan bu sevginin karşılığını göremiyorsanız, çaresizlik dayanılmaz bir hâl alır. Dayanılmaz olan bu çaresizlikten bir an önce kurtulmak için bir dala tutunmak gerekir. İşte bu noktada tutulacak tek dal, gönlünüze bu ateşin düşmesine izin veren Yüce Allah‘tan başkası olmamalıdır. En etkili yöntem büyü değil AŞK VEFKİ‘dir.

AŞK VEFKİ
Sevdiğiniz kişinin size aşık olması, hislerinin artması ve aranızda bir beraberlik yaşanması amacıyla uygulanacak en doğru yöntemVEFK‘tir. Vefk, Esma-ül Hüsnâ’lar, Ayet-i Kerimelerin desteği ve havass ilmiyle hazırlanan bir yöntemdir. Büyü özelliği taşımaz. Sevdiğiniz kişinin size aynı hisleri beslemesi amacıyla yapılan yazılı bir dua, talep, yalvarış yöntemidir.

Aşk vefkini siz üzerinizde taşırsınız ve sevdiğiniz kişiye modern anlatımla sürekli manevi bir enerji gönderirsiniz. Üzerinizde taşıdığınız bu vefkin sevdiğiniz kişiye gönderdiği manevi enerjiyle aranızda bir elektriklenme başlar. İlişkinin devamı size ve sevdiğiniz kişi arasındaki sevgi-saygı ölçülerine bağlıdır. Başka bir ifadeyle vefk aranızdaki ilişkiyi başlatır. İlişkinin devamı ve sürdürülebilirliği sizlerin tavır ve davranışlarınıza bağlıdır.

Aşk vefkinin etkisi büyüde olduğu gibi geçici değildir. Vefk, kişinin iradesinde zorlayıcı bir etki oluşturmadığı için geçici bir etkiden de bahsedilemez. Diğer taraftan, vefkin tutup-tutmaması da söz konusu değildir. Tutup-tutmama ifadesi büyü için kullanılır. Vefk büyü değildir. Vefk, olmasını istediğimiz bir talep için yapılan bilinen en etkili yazılı dua şeklidir.