Genel

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüleri; eş, sevgili, nişanlı veya erkek arkadaşınızın size tamamen bağlanması, itibar etmesi, sizden başkasını görmemesi, sizin sözünüzden çıkmaması ve size tamamen bağlanması amacıyla yapılır.

Başka bir deyişle, BAĞLAMA BÜYÜLERİ aslında kötü amaç taşımaz. Eşinizin uzun zamandan beri size uzak olması nedeniyle yakınlaşması, bağlanması, ilişkinin yeniden eski haline dönmesini istemiş olmak kötü bir niyet taşımaz. Sevgilinizin eskiden gözünüzün içine bakarken son zamanlarda umursamaz olması sizi son derece üzer ve evliliğe gitmesini planladığınız ilişkinizde işler yolunda değildir. Sevgiliniz ya başkalarının etkisinde kalıyor ya da korkuları endişeleri vardır. Bu amaç için düşünülen bağlama büyüsü de kötü bir amaç taşımaz.

Nişan veya söz aşamasına geldiğinizde, çevrenin veya ailenin etkisiyle farklı düşünce ve davranışlar gösteren sevgilinizde değişiklikler başlamışsa bu durumu engellemek için bağlama büyüsü yapılabilir. Eşiniz sizi ihmal ediyor, ilgilenmiyor, başka kadınlarla ilişkileri oluyor, alkol, kumar gibi kötü alışkanlığında ısrar ediyorsa bu sıkıntıların giderilmesi amacıyla da destek alınabilir.

Bağlama büyüleri farklı amaçlar için yapılabilir.

1 – Kendine Bağlama Büyüsü
2 – Sevgili Bağlama Büyüsü
3 – Erkeği Bağlama Büyüsü
4 – Kocayı Bağlama Büyüsü
5 – Kadını Bağlama Büyüsü
6 – Uzaktan Bağlama Büyüsü
7 – İki Kişiyi Bağlama Büyüsü
8 – Erkeklik Bağlama Büyüsü
9 – Eşi Bağlama Büyüsü
10- Eve Bağlama Büyüsü
11- Göz Bağlama Büyüsü
12- Dil Bağlama Büyüsü

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Sevdiğiniz, istediğiniz kişinin size bağlanması ve ilişkinizin normal hale gelmesi isteği tamamen iyi niyetli bir yaklaşımdır. Bu isteğin yanlış yollarla gerçekleşmesini istemek ise size ve ilişkinize faydadan çok zarar vereceği bilinmelidir. Bu bakımdan, böylesine samimi bir istek için tavsiye edilen en doğru yol vefklerle yapılan çalışmalardır. Vefk, kişinin iradesine büyü niteliğinde etki etmeyen Esma-ûl Hüsna’lar, Ayetler ve Havass İlmi ölçülerinde yapılır.

Bağlama Vefkleri, sevdiğiniz kişinin size olan hislerinin arttırılması, farklı düşüncelerinden kurtulması ve ilişkinizin olması gereken hale gelmesi yönünde yapılacak en isabetli tercihtir. Doğru ve hatasız olarak yapılan bir bağlama vefki sizi istediğiniz sonuca ulaştırdığı gibi etkisi ömür boyu devam edecek tek yöntemdir. Büyü ile yapılan bağlamalar bir süre sonra etkisini kaybedecek ve her şey başa dönecektir. Gerçek ve samimi istekleriniz için en doğru yöntem BAĞLAMA VEFKİ’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir