Büyü çeşitleri

BÜYÜ NEDİR

BÜYÜ BOZMA

BÜYÜ BELRTİLERİ

BENDE BÜYÜ VARMI

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

BÜYÜ NASIL YAPILIR

SÜRYANİ BÜYÜSÜ

Süryani Büyüsü Süryanice Yazıldığı Için Bu Ismi Almıştır. Her Büyü Kendine Özel Bir Dille Yazılır. Bazıları Arapça Bazıları Ibranice, Bazıları Da Süryanice. Bu Süryani Büyüsünün De Dili Süryanicedir. Aşk BüyüsüBağlama Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Evlilik Büyüsü Amaçlı Yapılır.
Süryani büyüsü
Başlıca 3 ana büyü
BAŞLICA 3 ANA BÜYÜ
Çok fazla detaylara girmeden anlatmak gerekirse, toplumumuzda yaygın olarak yapılan ve en çok karşılaşılan başlıca üç türlü büyü vardır. En büyüğü Kırmızı büyü olmak üzere, Kara büyü ve Ak büyü 
KIRMIZI BÜYÜ
KARA BÜYÜ
AK BÜYÜ
PAPAZ BÜYÜSÜ
Büyünün bu derecede etkili olması nedeniyle zaten çelişkiler içerisinde olan toplum tarafından bu büyülerin adı papazlar tarafından yapıldığı düşüncesiyle “PAPAZ BÜYÜSÜ” olarak yerleşmiştir.
Papaz büyüsü
41 dikiş büyüsü
41 DİKİŞ BÜYÜSÜ
Kimi insanlar bu büyüye 41 dikiş büyüsü ismini de takmış olsalar da genel olarak dikiş büyüsü ismiyle bilinir. Eski büyülerden olup insanın ruhunun dibine kadar tahribat ve etki bırakabilen bir çalışmadır.
UZAKTAN BAĞLAMA BÜYÜSÜ
Sevgiliniz veya eşiniz sizden uzak bir şehirdeyse veya ilişkinizde kısa süreli bir ayrılık yaşıyorsanız uzaktan bağlamabüyüsü yapılması mümkündür. Bir kişinin size bağlanmasını sağlama için yanınızda
Uzaktan bağlama büyüsü