KOÇ

Çalışkan ve dürüst olmanız hep takdir toplamakta böyle devam edin. Kazanan hep siz olacaksınız.

BOĞA

Mükafat ve hediyeler bekliyorsunuz, rahat olun çünkü kariyeri yakalamanıza çok az kaldı sadece biraz SABIR!

İKİZLER

Birçok şeyi kazanma olasılığınız yüksek, tam formdasınız, gelecek tekliflere açık olun, alacağınız kararlar çok önemli, kararları tek almayın!

YENGEÇ

Çok çalışkansınız buna herkes şahit, şunu bilin ki emeğinizin karşılığını alacaksınız, bu prensiple kariyeriniz yakındır.

ASLAN

Çalıştığınız yerde bazı istekleriniz karşılanmayabilir, bunu büyütmenin manası yok çünkü zararı kimseye değil size gelecektir. Düşünceli davranmakta büyük yarar var.

BAŞAK

Maddi olarak biraz sıkıntınız olabilir bunun sebebi ise iş yerinizde yaşanacak bazı gelişmelerden dolayıdır. Sabırlı olun sıkıntınız hem iş hem parasal olarak çözülecek.

TERAZİ

Bahar ayları bereket ayıdır işlerinizde büyük gelişme olacak bazı sıkıntılardan kurtulmanız için büyük kısmetler gelecek. Hesabınızı bilmenizde fayda var!

AKREP

Enerji dolu günler sizi bekliyor, aksiyon içine gireceksiniz, hareketli günlerde işinizde de büyük başarılar sizi bekliyor.

YAY

Özel hayatınız işinize yansıyor bu sebepten dolayı iş ve özel yaşamı ayrı tutmakta fayda var. İşinize odaklanmalısınız.

OĞLAK

Çalışkan kişiliğiniz var ve bunun faydasını göreceksiniz, sürprizler sizi bekliyor, tek yapmanız gereken aynı sadakatle işinize bakmanız.

KOVA işyerinizde ki sorumluluklarınıza kendinizi vermeniz gerekli, unutmayın işiniz en önemli önceliktir.

BALIK

Keyifli şeyler yapmayı herkes sever ama öncelik kariyer ve iş olmalıdır. İşinize ve kariyerinize öncelik vermeniz gerekli.