KOÇ

Koçlar iş ve kariyer hayatlarında büyük değişimler ile yükselişe geçecekler. Bu anlamda kendilerini ifade edebilmiş ve çok çalışmış koç burçları, çalışkanlıklarının meyvelerini toplamaya başlayacaklar. Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda verilen savaşın ganimetlerini fazlasıyla alacaklar. Sosyal hayatlarında değişimler yaşayabilir, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinde değişikliklere gidebilirler. 2020 koç burcu yorumu için koçlar tutulmalardan aile, iletişim ve kariyer anlamında etkilenebilirler. Özellikle ocak ve kasım aylarında gerçekleşecek tutulmalar, koçlara sert etki yapabilir. İleriye yönelik adım atma kararları alacak ve bu kararlarının arkasında duracak olan koç burçlarının Nisan, Eylül ve Ekim aylarında yaşayacakları iletişim problemlerine karşı dikkat etmeleri gerekiyor. Duygusal anlamda tamamen bir yenilenme süreci onları bekliyor. Kim bilir bu süreç belki onlara yeni bir mutluluğun habercisi olabilir.

BOĞA

Boğa burçları Uranüs’ün etkileriyle beraber ikili ilişkiler konusunda güzel haberler var. Bir kısmı ev değiştirebilir. Jüpiter onlara çok iyi gelecek. Aşk, evlilik, çocuklarla ilgili güzel haberler yolda. Var olan bir duygusal ilişkileri varsa, bu konuda özenli davranmaları gerekebilir. Seyahat planları olan boğalar bu yıl istedikleri yerlere gidip, gezebilecekler. Boğa burçları bu yıl eğitimlerine yönelik kalıcı adımlar atabilirler. Sabırla ve özveri ile amaçlarına yönelik çalışan boğalara 2020 yılı sabırlarının sonucunu cömertçe vereceğe benziyor.

İKİZLER

İkizler burcu olanlar 5 Temmuzdaki güçlü ay tutulmasıyla duygusal ve manevi anlamda yaşadıkları sorunların hızla bittiğini fark edecekler. Yeni tanışacakları kişilere karşı temkinli ve dikkatli davranmaları gerekiyor; özellikle yeni bir ilişkiye başlama konusunda, karşılarındaki kişiye karşı tam bir güven duymadan adım atmaları hüsran olmalarına neden olabilir. İhtiyaç ve isteklerinde farklı yollara ve planlara doğru yön çizecek olan ikizleri, önceki yıllara göre iki kat daha fazla sorumluluk bekliyor. Yeni bir çevreye ve sosyal topluluğa dahil olmanız olası, ilk başlarda tedirginlik ve sorgulama içine olacağınız bu dönemde, kendinizi rahatlatarak, bulunduğunuz ortama adapte olmayı başaracaksınız. Hazır cevap ikizleri bu yıl Mart, Temmuz ve Ağustos aylarında gerginlikler bekliyor. Ocak, Mayıs ve Kasım ayları ise yüzlerini güldürecek gelişmelere gebe.

YENGEÇ

Yengeç burçları için bir yeniden başlama, eskileri süpürme yılı olacak. Bu hayatı sorguladıkları ve ne yapmaya çalıştıkları gibi mantıksal yaklaşımlar içine girecekleri ve karar verdikten sonra hemen uygulamaya giriştikleri bir dönem onları bekliyor. Yeni bir iş ya da yeni bir ortaklık ile girişecekleri bir işten karla çıkmaları olası. Bazı Yengeçlere ise yuva, evlilik ve ciddi bir beraberliğin kapıları açılıyor. Aynı zamanda, sağlık konusunda dikkatli olmaları çok önemli, yoksa hastane yolları açılabilir. Yengeç burçlarının en büyük düşmanları olumsuz duygular ve karamsarlık içine girmeleri; bu nedenle olumlama ve şifa çalışmalarına yönelerek, ruhsal olarak kendilerini dinlemeleri gerekiyor. Hislerine güvenen ve sürekli bununla övünen Yengeçlere, ani kararlar almadan önce bir bilene danışmaları, öfkeyle kalkıp zararla oturmamaları açısından tatlı sert bir uyarımız olsun.

ASLAN

Aslan burçları iş ve kariyer hayatında beklenmedik gelişmeler yaşayacak. 9 Aralık 2019 da başlayacak olan bu süreç 11 Mart 2020 de tamamen dengeye girecek. Maddi anlamda emeklerinin karşılığını alamayan Aslan burcu bu yıl çalışmalarının karşılığı fazlası ile alacaklar. Yeni bir iş, evlilik, ev ya da bebek onları bekliyor. Yeni ayın enerjisini tamamen içlerinde ve çevrelerinde hissedecekler. Har vurup harman savuran Aslanlar bu yıl birikim yapmanın ne demek olduğu öğrenecekler. Sağlık konusunda özellikle dikkatli olmaları gereken burçlardan biri de Aslanlar. Ciddi anlamda keyfinizin kaçmaması için ufak sağlık problemlerini bu yıl gözünüzde büyütün ve daima sağlık analizi yaptırın. Haziran, Ağustos ve Kasım ayları yüzünüzü güldürecek, Şubat, Nisan ve Ekim ayına dikkat! Sabrının sınırlarını zorlayan konularda, mütevazi davranmalı ve soğukkanlılığına güvenmeli Aslanlar.

BAŞAK

Başakların bu yıl çok endişe etmelerine gerek yok, en azından Jüpiter yanlarında. Başak Burcu için şans ve talih konularında bahtları oldukça açık olduğu bir yıl olacak. Ancak bu kadersel bazı döngüleri engelleyemiyor maalesef… çalışma hayatlarında oluşacak gerginliklere karşı dikkatli olmaları en büyük tavsiyemiz.

Aynı zamanda yanlış anlaşılmalara karşı seçtikleri kelimeleri tartmaları lehlerine olacak. 2020 Burç Yorumları başaklar için eğitim ve sosyal hayatlarına ağırlık verebilir; hatta başka bir ülkeye gitme ve yerleşme fikri içine girebilirler. 2020 Başaklara her anlamda iyi gelecek gibi görünüyor özellikle, ciddi bir ilişki içinde olanlar, hayatlarını yeniden şekillendirme ve yapılandırma sürecine girebilirler… Mayıs, Haziran ve Eylül ayında oldukça keyifli gelişmeler Başak burçlarını bekliyor.

TERAZİ

Terazi Burcu yorumu: Bazı hukuksal problemlerle uğraşacak olan Terazi burçları, bu emeklerinin karşılığı için bekleme dönemine girecekler. Bazıları yaşadıkları yeri değiştirecek. Bir kısmı ev sahibi olacak. Mart ve nisanda aile konuları çok gündemde olurken ağustos-eylülde kariyer konusunda bir anda ilerleyecekler. Bekar Teraziler seyahatlerinden birinde aradıkları insanı bulabilirler.

Evli Teraziler ise çocuk sahibi olmaya karar verebilirler veya ilişkilerindeki problemleri çözümleyebilirler. Aileden çok iş yük olacak omuzlarınıza, çözülmesi gereken, belirsiz durumlar söz konusu olabilir iş yaşamıyla ilgili, stresten beslenmemeye dikkat edin. Geçmişten gelen kişilerin iş yaşamınızda size büyük faydaları olabilir, finansal başarınız geçmişle bağlantılı olacaktır. 2020 Ocak, Eylül ve Ekim ayları sizi rahatlatacak haberler getirirken; Mart, Nisan ve Temmuz aylarında keyfinizi kaçıracak olaylar olabilir.

AKREP

Akreplere vereceğimiz ilk tavsiye, sakin olmaları ve gergin ortamlardan mümkün olduğunca uzak durmalarıdır. İş değiştirmek isteyen Akrepler için bu yıl, yaşamlarında olmadığı kadar değişimlere açık olacak. Bu nedenle özellikle sinir ve stres konularında dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. 2020 Akrep Burçları yılının hazirana kadar olan kısımlarında borçlar, alacak-verecek gibi maddi konularla boğuşurken, yılın ikinci yarısında ise kurdukları düzeni korumak ve iyileştirmek için mücadele verecekler. Tutulmaların olduğu günler onlara iyi gelecek. Hayatı daha derin daha olgun daha anlayışlı yaşayacakları bir döneme giriyorlar.

YAY

Yaylar yüce öğretmen Satürn’ün etkisi ile müsriflikten kaçınarak, ihtiyaçları doğrultusunda harcama yapmayı öğrenecekler. Yenilik, heyecan, deneyim ve dinamizm dolu bir yıl bekliyor Yayları. Özellikle manevi açıdan unutamayacağınız bir yıl olacak. 2020’de ortaya çıkacak bir fikir veya proje, ileride meyvelerini alacakları bir işe dönüşebilir. 2020 Yay Burcu, eş ya da iş gibi kalıcılık içeren bir durum ile ilgili önemli bir dönüm noktasını işaret edecek.

Yay burçlarının büyük ilerlemeler kaydedeceği bu yıl iyimserliğini kaybetmediği sürece olumsuzluklardan pek fazla etkilenmeyeceğini söyleyebiliriz. 2020 Haziran, Temmuz ve Aralık aylarında baş döndürücü fırsatlar; Mart, Mayıs ve Eylül aylarında karamsarlıklar görünüyor dikkatli olunmalı.

OĞLAK

Oğlak Burcu olanlar için iyinin ötesi bir yıl çünkü Jüpiter burçlarına geçiyor. Hayatlarında eksik kalmış şeyleri tamamlayabilecekleri konuları gündeme getirecekler. 2020 burç yorumları içinde Oğlak burcunda, Satürn, Plüton kavuşumu yaşanırken, Jüpiter de bu yıl onlarla olacak. Güçlü Mars bile yardımcı olacak onlara… Mayıs ve haziran ayı oldukça yorucu ve düşük seviyede geçebilir. Nisan ayında aşk hayatlarındaki dengesizliklere karşı önlem almaları gerekebilir. Duygusal açıdan yıpranabilir. Sonbaharda özellikle ailevi konularda sorunlar baş gösterebilir. Bu dönemdeki gerilimlere kapılmamak ve soğukkanlı olmak gerekmektedir. Evliliklerinde ise ocak ayında zorlayıcı haziran ayında ise olumlu enerjilerin etkisinde olacaklardır. 2020 Ocak, Mayıs ve Kasım aylarında keyifli haberlerle daha sık karşılaşırken; Şubat, Ağustos ve Eylül aylarında ağzının tadı kaçabilir.

KOVA

Maddi anlamda kemer sıkma çabası içine girecek olan Kova burçları, teknolojiye olan merakları nedeniyle bu çabalarının sonucunu çok alacak gibi görünmüyorlar. Kafalarını kumdan 2020 de çıkarmaya karar veren Kova burçları, etraflarında dönen gizli kapaklı işleri ve bilmedikleri gelişmeleri öğrenecek. Bu onlar için psikolojik bir sarsıntı yaratabilir. Bu konuda dikkatli olmalarını öneriyoruz. Şifa çalışmaları ve terapiler sayesinde Ruhsal olarak dinginleşecekler. Eğer ki sağlık sorunları varsa iyileşmeler olacak. 2020 Şubat, Mart ve Haziran aylarında gelişecek olaylar içini kıpır kıpır yaparken; Ocak, Eylül ve Aralık aylarında karşınıza çıkan olaylarla ise de hüzün teslim alabilir.

BALIK

Balık Aşk ilişkiler çocuk temaları vurgu yapıyor. Ummadıkları mutluluk, olmadıkları bir aşk içine girebilirler. Bu yıl onlar için yeni başlangıçlar adına biçilmiş kaftan. Hemen hemen tüm balıklar bir yeniliğin içine girecek. Eskiler süpürülüyor, yenilere hoş geldin deniliyor. Tam da öyle! Balıklar evlenebilir, çocuk sahibi olabilir, aşka yelken açabilir, istedikleri seyahate çıkabilir. Sabırlı olmalı ve kendilerini kısıtlayan, hızlarını kesen herkese ve her şeye yol vermeliler. Belirledikleri hedefe ulaşmaları bu yıl kesin görünüyor. 2020 Balık Burcu olanları Şubat, Mart ve Kasım aylarında karşılarına çıkan olay ve fırsatlar sevindirirken; Mayıs, Haziran ve Ekim aylarında ise pozitif düşünmekte güçlük çekebilirler.